Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu

  • 1 - Aşağıdaki "Hesap Oluşturun" bölümünü EKSİKSİZ DOLDURUN
  • 2 - Şartlar ve koşulları okuyup onaylayın
  • 3 - Ödeme Yap butonuna basın
  • 4 - Ödeme işlemi sonrasında semineri izleyebilirsiniz
Kayıt işlemlerinizi tamamladıktan sonra Hesabım güvenli panelinden giriş yaparak Sigarayı Bırakma Online Seminerini izlemeye başlayabilirsiniz.

İlk 5 Dakikasını İzle

Bu online semineri Allen Carr Türkiye’nin en tecrübeli terapisti Emre Üstünuçar sunuyor. Geçmişte kendisi de sigara içicisi olan Emre, 2003 yılında Allen Carr yöntemiyle sigaradan kurtuldu. Emre, 2004 yılından beri Allen Carr terapistliği yapıyor ve bugüne kadar yirmibinden (20.000) fazla sigara içicisini sigaradan kurtardı. Fikir edinmek için seminerin ön izlemesini inceleyebilirsiniz.

Hesap Oluşturun

 

2 Gün Erişimli Online Seminer
Sigarayı Bırakma Online Semineri 29,90 TL  × 1
  • Kredi kartı ile SSL güvenli ödeme sayesinde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz, hiç bir şekilde kredi kartı bilgileriniz kayıt edilmemektedir.

Kişisel verileriniz siparişinizi işleme almak, bu web sitesindeki deneyimlerinizi desteklemek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa yardim@sigarabirak.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.
YASAL UYARI: Yazılım programları, online teslimat, alıcı tarafından ilk kez açılmış olan ses veya görüntü kayıtlarına dahil tüm ürünlerde olduğu gibi Allen Carr Online Seminerlerinde, “lisans ve telif hakları gereği” her hangi bir ücret iadesi ve/veya iptali söz konusu değildir.